Nasza witryna korzysta z plików Cookies do celów statystycznych.
Możesz wyłączyć obsługę plików Cookies w opcjach przeglądarki.

Zapraszamy  Państwa do wspólnej podróży po świecie mebli kuchennych. Cel stanowi kuchnia idealna pod względem jakości, wyglądu i funkcjonalności. Chcielibyśmy ułatwić Państwu wybór, aranżacje i dostosowanie zabudowy, dlatego podzieliliśmy naszą podróż na etapy. Każdy z nich pozwoli zapoznać się z procesem projektowania, produkcji i montażu aby stworzyć unikalny zestaw mebli kuchennych dopasowany w pełni do Państwa potrzeb. W każdym etapie będziemy Państwa wspierać naszym doświadczeniem i wiedzą oraz służyć pomocą.

ETAP I - WWW

Cieszymy się bardzo, że rozpoczęli już Państwo swoją podróż od odwiedzenia naszej strony internetowej. Jest to najlepszy moment do przejścia do następnego etapu i zapoznania się z naszą pełną ofertą.


ETAP II - PROJEKTOWANIE I WYBÓR MATERIAŁÓW

Proces projektowania od samego początku odbywa się we współpracy z Państwem pod czujnym okiem naszego projektanta. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywał on i rozwijał współpracując i szkoląc się w Polsce i USA. Jest to gwarancją przygotowania projektów na wysokim poziomie, jednocześnie bardzo oryginalnych i unikalnych. Przy projektowaniu kuchni bardzo ważny jest dla nas podział kuchni na strefy oraz oczywiście ergonomia poziomów tych stref, dlatego pewne informacje takie jak ilość osób w rodzinie, wzrost itp. będą dla nas bardzo przydatne. Pozwoli to nam skrócić Państwa godziny pracy spędzone w kuchni nawet o 25% w ciągu 20lat!!

Kiedy nasz projekt odpowiada w pełni  Państwa potrzebom, możemy przejść do kolejnego etapu czyli wyboru materiałów z których meble będa wykonane. 


ETAP III - ZAMÓWIENIE

Na podstawie przygotowanego i opisanego projektu podpisujemy z Państwem umowę. Jest ona gwarancją realizacji wybranych materiałów i rozwiązań a także brakiem ukrytych kosztów.


ETAP IV - MONTAŻ

Zamówione przez Państwa  zestawy są wcześniej przygotowywane w taki sposób aby montaż na miejscu przebiegł szybko i bezproblemowo. Cena obejmuje transport i całkowity montaż. Po wyjściu naszej ekipy montażowej kuchnia jest gotowa do użycia.

facebook