Nasza witryna korzysta z plików Cookies do celów statystycznych.
Możesz wyłączyć obsługę plików Cookies w opcjach przeglądarki.

PŁYTA MDF - Jest to idealnie sprasowana masa papierowa nowszej generacji. Materiał ten ma jednorodną gęstość i przekrój, jest twardy i może być wykańczany okleinami naturalnymi (fornir), sztucznymi (laminaty) lub pokryty lakierem. Stosowana jest głównie do produkcji frontów meblowych. Dzięki  swojej jednorodności w drzwiczkach z MDF można wytłaczać dowolne wzory. Płyta MDF jest substytutem naturalnego drewna, jednak nie znajdziemy na niej sęków ani pęknięć.

 

PŁYTA WIÓROWA - Płyta produkowana w dużych formatach. Dzięki gładkiej, jednorodnej powierzchni można ją również uszlachetniać poprzez laminowanie, lakierowanie jak również oklejanie sztuczną i naturalną okleiną.

 

PŁYTA MELAMINOWA (LAMINOWANA) - jest to płyta wiórowa oklejona laminatem. Wykorzystywana jest najczęściej do produkcji korpusów szafek i niekiedy też frontów meblowych.

 

FORNIR - Są to cienkie płaty drewna. Forniry mogą być naturalne lub modyfikowane. Fornir ma tę przewagę nad drewnem -masywem, że nie pracuje zastosowany na dużą powierzchnię. Stosowanie fornirów podnosi estetyczny wygląd przy minimalnym zużyciu drewna najwyższej jakości, ponieważ grubość arkuszy fornirów wynosi od 0,1 do 5mm.

 

LAKIER - drzwiczki lakierowane można wybarwić na 10 000 kolorów, w macie, pół połysku, połysku, lub perle, mogą być nawet polerowane. Czyli możemy mieć praktycznie dowolny kolor kuchni. W połączeniu z płyta MDF daje nam to nieograniczone możliwości.

 

CORIAN - dzięki swojej strukturze jest to materiał niezwykle wytrzymały. Po długim okresie czasu nie widać na nim śladów zużycia. Jest bardzo łatwy w obróbce przez co daje nieograniczone możliwości kształtowania wnętrz. Materiał jest jednolity, gładki, nieprzesiąkliwy, jest odporny na środki chemiczne przez co też nie ulega przebarwieniem. Jego zaletą jest też to że nie jest zimny jak kamień i przybiera temperaturę otoczenia!! Dzięki wszystkim jego cechom jest niezwykle higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości.

facebook